Wakacje coraz bliżej! Z tej okazji przygotowaliśmy sportowe atrakcje, które pozwolą dzieciom i młodzieży na odrobinę ruchu i aktywności.
 
Dla dzieci, chcących zmierzyć się z wodą, przygotowaliśmy naukę pływania pod okiem instruktora, która odbywać się będzie w lipcu od poniedziałku do piątku z podziałem na cztery 15-osobowe grupy w Krytej Pływalni ,,Wodny Park” przy ul. Toruńskiej 46-48. Nie zabraknie piłkarskich emocji podczas turniejów rozgrywanych w ramach Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej. Na terenie rekreacyjnym przy tężni najmłodsi będą mieli okazję do wypróbowania swoich sił w zawodach minigolfa.
 
To jeszcze nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy!
W ramach Aktywnych Wakacji z OSiR bezpłatnie udostępnione zostaną mała sala Hali Widowiskowo-Sportowej przy al. Niepodległości 4 oraz hala sportowa przy ul. Rakowicza 93. Amatorzy tenisa stołowego będą mogli doskonalić swoje umiejętności na sprzęcie dostępnym w holu Hali Widowiskowo – Sportowej.
 
Na podstawie Zarządzenia Prezydenta Miasta Inowrocławia, dzieci i młodzież zamieszkująca na terenie Inowrocławia, w okresie wakacyjnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 14.00, będzie mogła korzystać bezpłatnie z Krytych Pływalni „Delfin” i „Wodny Park”.
 
Zachęcamy do skorzystania z naszej wakacyjnej oferty - spędźmy ten czas razem, spędźmy ten czas na sportowo!
 
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 355 53 55, 531 995 335, e-mail: adres mailowy marketing@osir.inowroclaw.pl.