W sierpniowy weekend rusza kolejny wakacyjny turniej tenisa ziemnego. Tym razem do rywalizacji zapraszamy pary deblowe. Pojedynek, w którym głównym trofeum będzie Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy zaplanowany jest na 22 i 23 sierpnia 2020 r. na godz. 10.00. Miejscem rozgrywek będą mieszczące się na terenie Parku Solankowego, Korty Tenisowe przy ul. Przy Stawku 1. W turnieju uczestniczyć mogą pary żeńskie, męskie i mieszane. Na zawodników, którzy zajmą miejsca I – IV czekają dyplomy, puchary oraz atrakcyjne nagrody. Turniej to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, ale przede wszystkim, świetne miejsce na spędzenie weekendu w gronie sympatyków tenisa!
TURNIEJ PAR DEBLOWYCH W TENISIE ZIEMNYM O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA INOWORCŁAWIA
Piastowski Festiwal Biegowy
Solankowy Koszmar
Adres
- Ośrodek Sportu i Rekreacji
Aleja Niepodległości 4,
88-100 Inowrocław
- Telefon: +48 52 355 53 50
Faks: +48 52 355 53 66
sekretariat[AT]osir.inowroclaw.pl - ePUAP: OSiRInowroclaw
adres doręczeń elektronicznych: AE:PL-87700-69306-FUSSI-21 - Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00